foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Chętni uczniowie z klasy II B i I B bardzo intensywnie przygotowują się do Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „ŚWIETLIK”. W przygotowaniach tych pomagają im wychowawczynie pani Katarzyna Frach i Izabela Kaczmarek. Uczniowie systematycznie, co poniedziałek, uczestniczą w dodatkowych zajęciach, na których rozwiązują testy i wykonują różne eksperymenty. Przygotowanie do konkursu jest oparte przede wszystkim na ciekawości świata, a nie na konkretnych książkach czy ćwiczeniach. Wiedza zdobyta w szkole jest bardzo pomocna, rozwiązanie zadań ułatwiają też filmy przyrodnicze, albumy książkowe, własna obserwacja, doświadczenia, które można znaleźć na stronie organizatora konkursu.

Będziemy trzymać kciuki za naszych uczniów i życzymy im powodzenia na konkursie 21 marca.

Katarzyna Frach, Izabela Kaczmarek

swietlik1b2b

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.