foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W środę 20 lutego na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Goniembicach i Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie, do sali GOK-u przybyli RYMCERZE czyli dwaj raperzy: ŁUKASZ BĘŚ I DJ YONAS z programem profilaktycznym „Nie zmarnuj swojego życia”. Podczas spotkania z młodzieżą szkół podstawowych z Lipna, Wilkowic, Górki Duchownej i Goniembic raperzy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Najważniejsze wartości przekazane zostały młodzieży w dostępny sposób - ich własnym językiem. Bęsiu i DJ Yonas nie tylko przestrzegali uczniów przed najgorszymi niebezpieczeństwami ale również zmotywowali ich do działania. Uzmysłowili, że każdy ma wpływ na swoje życie i zawsze można dokonać w nim zmiany na lepsze. Bęsiu opowiedział słuchaczom o swoim młodzieńczym uzależnieniu i o walce jego matki o to, by nie zmarnował swojego życia. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wykładu a potem uczestniczyli w niesamowitym koncercie. RYMCERZE od wielu lat zapraszani są na największe chrześcijańskie festiwale, rekolekcje, spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach, zakładach karnych, więzieniach w całej Polsce. Razem wydali już 10 płyt, a kolejna pt. „Nie Zmarnuj Swojego Życia” jest już w Empikach.       /tekst i foto: lipno.pl/

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych z naszej szkoły wraz z wychowawcami. Dziękujemy za zaproszenie!

raperzygok

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.