foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 7.10.2019r. zostały przeprowadzone Mistrzostwa Gminy Lipno Szkół Podstawowych w piłce nożnej. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w dwóch kategoriach wiekowych - klas IV-VI oraz VII-VIII. W sumie w turnieju wzięło udział 60 uczniów.

W wyniku sportowej rywalizacji w kategorii klas IV-VI: zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Lipna, II miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Goniembic, a na III miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej z Wilkowic.

Natomiast w kategorii klas VII-VIII: mistrzami zostali chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Lipna, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Wilkowic, a III miejsce na podium zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Goniembic.

Nagrody w postaci pucharów oraz dyplomy ufundowała Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół w Lipnie.

W ten chłodny, ale słoneczny dzień uczestnicy turnieju zostali ugoszczeni gorącą herbatą i posilili się drożdżówką.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy już za rok.