foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Podczas zimowych ferii (w dniach 14 - 16 stycznia 2019 roku) w Zespole Szkół w Lipnie odbyły się trzydniowe „warsztaty kreatywno – profilaktyczne". Grupa 40 uczniów z klas IV-VII bardzo intensywnie rozpoczęła swój zimowy wypoczynek. Metodami aktywnymi odkrywali istotę zdrowego stylu życia. Przyglądali się różnym niebezpieczeństwom, szukali alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Wesoło bawili się na sali gimnastycznej podczas zabaw z kolorową chustą Klanzy. Wspólne prace plastyczne i graficzne stanowiły podsumowanie zdobytych informacji. Dzieła powstałe podczas ferii zdobią korytarze naszej szkoły. Zachęcamy do ich obejrzenia. Wielu wrażeń dostarczył wyjazd do kina. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa oraz drobny upominek.

Alicja Nosek

alawarsztaty

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.