foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

12 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK". Jest to konkurs kierowany do uczniów szkół podstawowych, którzy są ciekawi świata, interesują się naukami przyrodniczymi, lubią przeprowadzać eksperymenty, rozwiązywać zagadki i rebusy. W tegorocznej, dwunastej już edycji konkursu, naszą szkołę reprezentowało 38 uczniów. Byli to uczniowie prawie wszystkich roczników, od klasy I po VIII. Przekrój wiekowy dzieci startujących w „Świetliku” pokazuje, że uczniowie nie tylko interesują się otaczającym środowiskiem, ale także chętnie chcą się dzielić posiadaną wiedzą i podejmować rywalizację. Brawo! Na wyniki konkursu będziemy musieli poczekać do maja, ale mamy nadzieję, że dadzą nam one dużo satysfakcji.

Szkolny koordynator konkursu:

Małgorzata Bamburowicz-Węglarska

swietlik2019

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.