foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

          Sale pełne uczniów, którzy zupełnie dobrowolnie siedzą w szkole do 21.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed feriami? Trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny. Otóż bowiem w piątek, 27 stycznia, o godzinie 18:00, odbył się wieczór filmowy dla setki uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas I-III obejrzeli dwa filmy – Epoka lodowcowa - Mocne uderzenie oraz Potwory kontra Obcy, natomiast uczniowie klas IV-VI mieli okazję obejrzeć filmy pt. Stefan Malutki i Uczeń Czarnoksiężnika.

          Organizatorami Cinema school byli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, wspomagani przez czterech nauczycieli z klas IV-VI, a gościem specjalnym wieczoru filmowego była Pani wicedyrektor, Aldona Ginter.

        Nasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny - to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego. Z tego właśnie powodu zorganizowaliśmy kolejny już wieczór filmowy, podczas którego można nie tylko obejrzeć dobre kino, ale też podyskutować o filmach i czegoś ciekawego się na ich temat dowiedzieć. Integracyjne spotkanie, które odbyło się w piątkowy wieczór, przyciągnęło do szkoły wielu uczniów, którzy świetnie się bawili i przez chwilę mogli w szkole poczuć się (prawie) jak w prawdziwym kinie, bo był popcorn, a w przerwie wszyscy zajadali się przepyszną pizzą.

Kolejny wieczór filmowy odbędzie się być może w maju, z czego wszyscy kinomaniacy powinni być zadowoleni!

Organizatorzy:

Katarzyna Frach, Izabela Kaczmarek,

Sabina Wagner, Marta Matyla

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.