foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Wszyscy Przyjaciele Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Lipnie już od kilkunastu lat rezerwują w swoich kalendarzach jedną z karnawałowych sobót na Bal Charytatywny. Nie inaczej było i 28 stycznia tegoż roku. Tradycyjnie już spotkaliśmy się na kolejnym Karnawałowym Balu Charytatywnym SP Lipno, organizowanym przez Radę Rodziców, przy wsparciu pani Dyrektor Ewy Rosolskiej i nauczycieli, w czasie którego połączyliśmy działania filantropijne z wyśmienitą zabawą.

Podczas Balu prowadzona była sprzedaż losów. Goście grosza nie żałowali bawiąc się przy okazji wyśmienicie. Loteria fantowa, jak co roku miała swoich zwolenników, a wygrane dostarczyły uczestnikom wielu miłych wrażeń.

Do białego rana grał nam zespół "Hollywood”. Raczyliśmy się pysznymi daniami przygotowanymi pod okiem wspaniałych kucharzy. Degustowaliśmy wyśmienite słodkości pieczołowicie przygotowane przez naszych niezastąpionych Rodziców.

To był jeden z najhuczniejszych, wspaniałych i najbardziej emocjonujących bali w historii naszej szkoły.

Zgromadzone fundusze Rada Rodziców w całości przeznacza na zmodernizowanie i wyposażenie sali komputerowej dla uczniów oraz realizuje wiele innych ważnych przedsięwzięć.

Kolejny raz w imieniu Rady Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej w Lipnie chylę czoła przed wszystkimi osobami, które zaangażowały się w organizacją balu. Szczególnie dziękuję tym, którzy nie szczędzili sił i czasu, by tak wspaniała akcja po raz kolejny mogła się odbyć, a także wszystkim, którzy wsparli akcję charytatywną, dając przykład ofiarności, wrażliwości i wielkiego serca.

Z CAŁEGO SERCA - DZIĘKUJEMY!

balRR2017 800x533

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.