foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

24 i 25 marca odbyły się w Poznaniu ostatnie etapy Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego i Matematycznego. W finale konkursu przyrodniczego naszą szkołę reprezentowali Helena Wojciechowska i Maciej Stachowiak, natomiast w finale konkursu matematycznego Helena Wojciechowska. Aby uzyskać tytuł laureata uczestnicy obu konkursów musieli zdobyć minimum 34 na 42 punkty. W konkursie przyrodniczym oboje spełnili ten wymóg, uzyskując zaszczytny dla nich samych, a zarazem szkoły tytuł LAUREATA. W konkursie matematycznym Helena zdobyła liczbę punktów wymaganych do uzyskania tytułu FINALISTY.

Serdecznie gratulujemy Helence i Maciejowi, dziękujemy za ogromną pracę włożoną w przygotowanie do konkursów i życzymy dalszych sukcesów.

M.Bamburowicz - Węglarska i Joanna Cieślak

laureaci 2017

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.