foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W marcu, jak już pisaliśmy, uczniowie naszej Szkoły przystępowali do różnego typu konkursów. W maju przyszedł czas na zbieranie plonów.

Oto dotarły do nas informacje o rezultatach marcowych zmagań.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny” - to konkurs, który odbywał się w trzech kategoriach i przeznaczony był do uczniów w różnym wieku. W kategorii Beniamin za sprawne uwijanie się na niwie matematycznej wyróżniony został uczeń klasy VI B Maciej Stachowiak. Gratulujemy, tym bardziej, że konkurs ten ma rangę międzynarodową!

Mamy również dobrą wiadomość z humanistycznego zakątka naszej wszechnicy, oto uczennica klasy VI A, Helena Wojciechowska zdobyła dyplom LAUREATA, gdyż osiągnęła wysoką lokatę w kraju w sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Polskiego. Gratulujemy!

Otrzymaliśmy także podwójnie dobrą wiadomość o wynikach konkursu - X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik. Za wyborne poruszanie się na poletku przyrodniczym na nagrodę zasłużyli Helena Wojciechowska i Maciej Stachowiak. Trzeba przyznać, iż oboje, Helena i Maciej, napracowali się podczas bieżącego roku szkolnego, a plony ich pracy są widoczne w wielu dziedzinach nauki.

W Świetliku w kategorii uczniów klas młodszych wyróżnienie otrzymali: Natalia Łatka (IIIC), Bartosz Gołąbka (IIB), Wiktor Płonka (IIB) oraz Julia Witkiewicz (IIIC). Im również gratulujemy i zachęcamy do wytrwałej pracy w roku następnym.

E.Jezierska, J.Cieślak, M.Bamburowicz-Węglarska

xyz

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.