foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W poniedziałek, 5 czerwca, w naszej szkole odbył się II Turniej Wiedzy „Jeden z Dziesięciu”. W związku z tym, że nasz zeszłoroczny debiut okazał się strzałem w dziesiątkę, tym razem postanowiłyśmy nasz turniej poszerzyć o grono uczestników z klas I-III. Po wcześniejszych eliminacjach, do dalszej zabawy przystąpiło po 10 uczestników z klas I-III i IV-VI, którzy zmagali się z dwunastoma różnymi kategoriami pytań. Do samego końca emocje były ogromne.

Jak to w prawdziwym „Jeden z Dziesięciu” bywa, zdrowa rywalizacja dostarczyła wszystkim, zarówno uczestnikom, publiczności, jak i zaproszonym gościom, moc pozytywnych wrażeń. Była radość, wzruszenie, oklaski, ale również zdziwienie i smutek.

Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali:

w kategorii klas I-III: Natalia Łatka z klasy III c,

natomiast w kategorii klas IV-VI: Maciej Stachowiak z klasy VI b.

Główne nagrody – vouchery do Tunelu Aerodynamicznego, zostały ufundowane przez FREEFLYCENTER w Lesznie. Mamy nadzieję, że zapewnią one naszym zwycięzcom niezapomniane chwile i emocje podczas lotu. To niesamowita przygoda i bezpieczny lot w szklanej tubie                            o zamkniętym przepływie powietrza, co pozwala na swobodne unoszenie się w powietrzu. Przy pomocy swojego ciała można się wznosić nawet do 11 metrów. Odczucia są bardzo podobne do tych, których doświadcza się podczas skoku ze spadochronem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim tegorocznym zwycięzcom.

Dziękujemy zaproszonym gościom.

Szczególne podziękowania kierujemy dla pani Magdaleny Tomaszewskiej – Marketing Manager FREEFLYCENTER, za ofiarowanie nagród.

Do zobaczenia za rok.

organizatorki: A. Ginter, I. Gołąbka, M. Węglarska

turniej1z10

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.