foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Zakończenie roku szkolnego ma to do siebie, że jest czasem podsumowań osiągnięć i sukcesów naszych uczniów. Średnie ocen, świadectwa z wyróżnieniem, wygrane konkursy, to z pewnością ogromne powody do dumy. Ale często sukcesy są gdzieś niezauważone, gdzieś poza sceną i błyskiem fleszy. I tak też jest w naszej klasie – V a. Jesteśmy dumni z naszych kolegów.

KACPER SAJNÓG, może się pochwalić imponującą średnią, ale nie tylko. Ten spokojny, zdyscyplinowany, cierpliwy, niekiedy nieśmiały chłopak, osiąga również wielkie sukcesy trenując judo. Jego przygoda z tym sportem rozpoczęła się w pierwszej klasie i na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Już po niespełna czterech miesiącach pojawiły się pierwsze zawody z medalami i miejscami na podium. Od tego czasu jest już tylko lepiej; czy to zawody na szczeblu wojewódzkim, krajowym, czy międzynarodowe – w czołówce nasz Kacper. Jego sukces to nie tylko dobra zabawa i aktywność fizyczna, to przede wszystkim ciężka praca, długie godziny treningów, często siłownia i dieta. Bo to jest po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Tak trzymaj Kacper!!!

TOBIASZ PASZKOWIAK to nasz klasowy rysownik, kiedy tylko może – rysuje. Potrafi przenieść na papier wszystko. Wystarczy tylko niewielka karteczka, okładka od starego zeszytu, ołówek, długopis, a Tobiasz już działa. Któregoś razu, widząc jego imponujące prace, zaproponowałam mu, aby sportretował całą naszą klasę. Na efekty jego pracy nie czekaliśmy długo. Już po kilku dniach spotkała nas niespodzianka – klasa V a w wersji portretowej autorstwa Tobiasza. Byliśmy zachwyceni, z jaką trafnością szczegółów Tobiasz nas przedstawił. Galeria ta przez długie miesiące zdobiła naszą salę lekcyjną, budząc uznanie innych uczniów i nauczycieli.

Chłopaki – jesteśmy z Was dumni!

Niech pasje będą Waszym życiowym drogowskazem!

wychowawca klasy V a – Iwona Gołąbka

sukces5a

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.