foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień 13 października. W tym dniu uczniowie przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli - słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. W ten sposób przekazali najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom.Swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.

W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom wicedyrektor szkoły pani Aldona Ginter. W swoim przemówieniu pani wicedyrektor zaznaczyła, że wszyscy, którzy szkołę tworzą: nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie mają wpływ na panujący w niej klimat i relacje. Podziękowała wszystkim za zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce, którym obdarzani są uczniowie.

W tym dniu uczniowie Samorządu Szkolnego przygotowali dla nauczycieli drobne upominki, a program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły stanowił niewątpliwie najpiękniejszy bukiet życzeń dla Nauczycieli, Pedagogów, Pracowników Oświaty.

belfer2017

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.