1 grudnia 2017r. uczniowie klas I-III udali się na wycieczkę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie na przedstawienie teatralne „Opowieści z Lodowej Krainy”. Jest to autorska inscenizacja Teatru Współczesnego w Krakowie, oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu „Krainy Lodu” i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu".

Ta muzyczna opowieść z pięknymi piosenkami skomponowanymi specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszające, ale i zabawne widowisko, które pomimo zimowej scenerii, wlało w serca młodego odbiorcy dużo ciepła i radości i było okazją do świetnej zabawy.

Przedstawienie było wspaniałe. Dzieci były zachwycone grą świateł, nagle zmieniającymi się scenami, dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. Spektakl wzbudził u małych widzów wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły ich uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Wychowawcy klas I-III

teatrlodu