foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Moc atrakcji i wspaniała zabawa – tak można opisać spotkanie, które zorganizowano w sali gimnastycznej leszczyńskiej jednostki wojskowej. Dzieci z leszczyńskich i okolicznych szkół odwiedził św. Mikołaj. – Dzięki takim spotkaniom możemy się wspólnie bawić oraz integrować. Jak widzimy, że dzieci są zadowolone, to sprawia nam to ogromną radość – mówi Joanna Ziomoch, wolontariuszka Stowarzyszenia Echo.

Stowarzyszenie Echo - przy współpracy z Jednostką Wojskową i Stowarzyszeniem Sportowym ,,Grot" - po raz kolejny zorganizowało spotkanie z Mikołajem, w którym udział biorą dzieci ze szkół podstawowych z Leszna i okolic. - W tym roku świętujemy dziesięciolecie. Zaprosiliśmy około 100 dzieci, dla których przygotowaliśmy świąteczne paczki. Nasza impreza ma charakter integracyjny - wyjaśnia Hanna Hendrysiak, prezes Stowarzyszenia Echo.
Dla uczestników przygotowano moc atrakcji. Były wspólne gry, zawody sportowe, a także lepienie świątecznego łańcucha. Na zakończenie, w nagrodę wszyscy otrzymali od św. Mikołaja prezenty, które wzbudziły wiele radości. / tekst: elka.pl /

echo1

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.