foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Ostatnio w naszej Szkolnej Galerii mogliśmy oglądać i podziwiać prace koleżanki z piątej klasy. Zatem kilka słów na ten temat. Wielu uczniów naszej szkoły posiada swoje pasje i zainteresowania. Nie zawsze jednak o tym wiemy, ponieważ nie wszyscy otwarcie o tym mówią… a szkoda. Warto poznać i przedstawić osobę, która ma duszę artystyczną i wolne chwile poświęca na rozwijanie swojego talentu.

Urszula Mikulska - jest uczennicą klasy VA. Jej przygoda z rysunkiem zaczęła się już jakiś czas temu.

Swoją pasję Ulka zaczerpnęła od starszej siostry, która sama pięknie rysuje i maluje. Ula lubi rysować niemalże codziennie. Jak sama mówi robi to nie z nudów czy dla zabicia czasu, ale dlatego, że czuje taką potrzebę. Największą trudność sprawia Jej rysowanie rąk i nóg. Dobrze czuje się w rysowaniu postaci z kreskówek, ponieważ są … zabawne.

Inspiracje czerpie z telewizji, Internetu oraz książek. Lubi eksperymentować próbując rożnych technik. Marzy o tym, by w przyszłości stworzyć własną kreskówkę, w której mogłaby zamieścić swoje rysunki. A dziś możemy podziwiać Jej prace w naszej galerii – i uwierzcie - to zaledwie tylko kilka Jej rysunków.

Justyna Sędłak

ula

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.