foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Podczas zimowych ferii w Zespole Szkół w Lipnie odbyły się trzydniowe „warsztaty kreatywno – profilaktyczne". Grupa 41 uczniów z klas III-VII bardzo aktywnie rozpoczęła swój zimowy wypoczynek. Metodami aktywnymi odkrywali istotę zdrowego stylu życia. Przyglądali się różnym niebezpieczeństwom, również tym płynącym z sieci i nadmiaru korzystania z komputera, telefonu, TV. Wesoło bawili się na sali gimnastycznej podczas zawodów i zabaw z kolorową chustą. Wspólne prace plastyczne i graficzne stanowiły zebranie zdobytych informacji – zdobią one korytarze naszej szkoły. Zachęcamy do ich obejrzenia. Wielu wrażeń dostarczył wyjazd do kina na film "Cudowny chłopak". Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursów i każdy uczestnik otrzymał certyfikat oraz drobny upominek.

Alicja Nosek

ferie2018

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.