foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W dniu 28 lutego 2018 roku odbyły się LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W WARCABACH 64 - polowych w GOK-u w Lipnie. Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów, a do rozgrywek stanęło 67 uczniów z całego powiatu leszczyńskiego.

DRUŻYNOWO ZAJĘLIŚMY II MIEJSCE.

Wśród uczniów naszej szkoły na podium stanęli: na I miejscu MATEUSZ WYSOKIŃSKI, na II miejscu MACIEJ OLEJNICZAK, a na III miejscu znalazła się ANTONINA WIDEŁ. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wielkopolskich w Poznaniu już w marcu.

Kinga Stachowiak

mistrzostwa2018

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.