foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Radosna i przyjemna atmosfera zagościła w naszej szkole tuż przed wiosenną przerwą świąteczną, 28 marca. Od samego rana wszyscy uczniowie, a zwłaszcza ci grzeczni, oczekiwali na przyjście wielkanocnego Zajączka. Dzień mijał nam szybko na zajęciach, a Zajączka jakoś nie było widać, choć wyglądaliśmy go już z coraz większą niecierpliwością. Co bardziej niecierpliwi spoglądali przez okna na boisko szkolne, czy nie widać już tam szaraczka, bo jak wieść po szkole niosła właśnie miał on się tam zatrzymać. Wreszcie po przerwie śniadaniowej, otrzymaliśmy tajemniczy list, który znaleźliśmy w kopercie na drzwiach sali lekcyjnej, jak się okazało był od naszego oczekiwanego bohatera. Zajączek zaprosił dzieci do wspólnej zabawy, podczas której uczniowie mieli wykonać różnorodne zadania, aby zasłużyć na niespodziankę.

Po przeczytaniu listu uczniowie klas I-III błyskawicznie wyruszyli na boisko szkole, gdzie Zajączek przygotował dla każdej klasy zagadki, krzyżówki, wykreślanki i rebusy…

Wszyscy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy, a na koniec czekał na uczniów wielki kosz słodyczy ukryty przez Zajączka w zieleni wokół szkoły. Był to choć zimny i śnieżny, niezapomniany, wypełniony radością dzień dla dzieci!

Organizatorki: I.Kaczmarek i K.Frach

oraz Wychowawcy klas I-III

zajc1

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.