foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W marcu ogłosiliśmy konkursy dla dzieci młodszych i starszych na ozdoby wielkanocne. Zwycięskie prace były prezentowane podczas „Wielkanocy w tradycji”, a 9 kwietnia laureaci i wyróżnieni autorzy prac otrzymali dyplomy i nagrody.

Młodsi uczniowie, z klas I-III mierzyli się z zadaniem przygotowania ozdoby wielkanocnej na piku. Zdaniem jury w tej kategorii zwyciężył Mateusz Kmiecik z klasy II a. Drugie miejsce zajęły siostry Nadia i Lena Krysztof. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Rychlik z klasy III b. Jury wyróżniło również pracę Mateusza Gadzikowskiego z klasy II a.

Z kolei zadaniem konkursowym dla uczniów starszych, z klas IV-VII było przygotowanie ozdoby na świąteczny stół. Pierwsze miejsce za swoją pracę zdobyła Aleksandra Walkowska z klasy VII a. Drugie miejsce przypadło w udziale Darii Rychlik z klasy VI b, a trzecie - Emilii Dworak z klasy VII b. Wyróżnienie przyznano Adamowi Młynarkowi z klasy VII a.

Wysiłek wymienionych osób został nagrodzony – ich prace mogli podziwiać na naszym szkolnym stole wszyscy odwiedzający „Wielkanoc w tradycji”. A 9 kwietnia podczas apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów, zwycięzcom i wyróżnionym wręczono dyplomy i nagrody. Konkursy cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród młodszych jak i tych starszych uczniów. Gratulujemy raz jeszcze zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny udział w rywalizacji popularyzującej piękne świąteczne tradycje.

Organizatorzy

asia66


Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.