foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

25 maja 2018 roku  na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Goniembicach odbył się XII Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Lipno.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły podstawowe z terenu gminy: Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa z Lipna – pod opieką pana Jarosława Zielonki, Szkoła Podstawowa z Wilkowic – pod opieką pana Piotra Teślaka, Szkoła Podstawowa z Goniembic – pod opieką pani Tamary Kaczmarek.
Turniej rozpoczął się o godzinie 9:00, wszystkich uczestników turnieju przywitała  Dyrektor Szkoły  w Goniembicach pani Mirosława Klecha, życząc wszystkim  wspaniałej zabawy i gry fair play. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym.

W wyniku wspaniałej rywalizacji i gry fair play  zespoły zajęły następujące miejsca:


I miejsce – Szkoła Podstawowa z Lipna

II miejsce - Szkoła Podstawowa z Goniembic

III miejsce - Szkoła Podstawowa z Wilkowic


Najlepszym bramkarzem turnieju został  MIKOŁAJ MARCINKOWSKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPNIE, a najlepszym strzelcem turnieju okazał się  Łukasz Walkowiak ze Szkoły Podstawowej w Goniembicach. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i wodę do picia. Jak co roku pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Na zakończenie pani Dyrektor SP Goniembice - Mirosława Klecha wręczyła drużynom piękne puchary i dyplomy oraz podziękowała za wspaniałą rywalizację.

Tamara Kaczmarek - SP Goniembice

/tekst i foto: nowa.goniembice.pl/

tamaranoga

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.