foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 6 czerwca w naszej Szkole odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową. Oczywiście egzamin ten poprzedzony był testem sprawdzającym naszą wiedzę teoretyczną. Zmagania z testem składającym się z 20 pytań prawie dla wszystkich miały szczęśliwy finał. Następnie w obecności komendanta Policji w Lipnie asp. sztab. pana Roberta Koniecznego, dzielnicowego starszego sierżanta pana Marcina Zadrożnego, nauczycielki wychowania fizycznego pani Kingi Stachowiak oraz nauczycielki techniki pani Iwony Gołąbki nadszedł czas na sprawdzenie umiejętności na torze rowerowym. Wśród zadań praktycznych znalazło się: włączanie się do ruchu, stop – start, tzw. „ósemka”, slalom oraz wywołująca najwięcej emocji – rynna. Pomimo towarzyszącego wielu zdającym strachu wszyscy, którzy przystąpili do tej części egzaminu, zdali go pomyślnie. Gratulujemy!!!

Dodatkowo obecni na miejscu policjanci chętnym uczniom oznakowali i zabezpieczyli przed kradzieżą rowery, za co serdecznie dziękujemy!

Mamy nadzieję, że wyposażenie w karty rowerowe, sprawne i oznakowane rowery oraz kaski na głowach wakacje będą obfitowały w wiele ciekawych wycieczek rowerowych.

uczniowie klas IV

I.Gołąbka

kartarower

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.