foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Zastanawiali się nasi najmłodsi uczniowie z klasy Ib i IIb, którzy w dniu 19 września uczestniczyli w Dniu Zawodowca, organizowanym w Zespole Szkół nr 4 w Lesznie. Byli wśród naszych uczniów tacy, którzy stwierdzili, że to najlepsza wycieczka, a nawet najlepszy dzień w życiu.

Ich wybory dotyczące przyszłego zawodu zmienią się pewnie jeszcze 10 razy, ale przynajmniej mogli zobaczyć, dotknąć i podziałać jako hydraulik, elektryk, stolarz, fryzjer, cukiernik, kucharz, geodeta, fotograf i sprzedawca. Było także wiele atrakcji w postaci zabaw, tańca, konkurencji sportowych, rysowania kredą. Nie zabrakło tego, co dzieci lubią najbardziej, czyli cukierków, lizaków, ciasteczek i waty cukrowej, którą niektórzy jedli po raz pierwszy w życiu.

Spotkaliśmy tam wielu absolwentów naszej szkoły, którzy zaopiekowali się nami i byli bardzo mili dla swoich młodszych kolegów. Kto wie, ilu z odwiedzających będzie za 7 czy 8 lat uczniami tej szkoły?

Katarzyna Frach, Izabela Kaczmarek, Alicja Nosek

zs4

 

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.