foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Latem pod gołym niebem można robić rzeczy, których podczas innych pór roku robić się nie da. Na przykład oglądać filmy. A czy można oglądać film pod gwiazdami na boisku szkolnym w towarzystwie rodziców, rodzeństwa i nauczycieli? Oczywiście, że tak.

W Zespole Szkół w Lipnie, na zakończenie pięknego, gorącego lata, odbył się po raz drugi wieczór filmowy pod gwiazdami. Każdy z leżakiem pod pachą i kocykiem zajmował sobie najlepsze miejsca na murawie. Objadając się popcornem, którego nie mogło zabraknąć w prawdziwym kinie, oglądaliśmy wzruszający familijny film „Cudowny chłopiec”.

W przerwie można było posilić się hot dogiem i przepysznymi sałatkami przygotowanymi przez rodziców i nauczycieli, zakupić sobie przetwory na zimę. Odbyło się również losowanie nagród dla uczestników oraz podziwialiśmy gwiazdy na niebie przez profesjonalną lunetę.

Wieczór uważamy za udany, choć w połowie przerwany przez nagłe załamanie pogody. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w wieczorze i pomoc w jego organizacji.

Dyrekcja, Nauczyciele, Rada Rodziców ZS w Lipnie

noc2018

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.