foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

14 października - Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, ale także uczniów i wszystkich związanych ze szkołą. Nasze szkolne spotkanie tym razem nie było poważne i patetyczne – było na wesoło i na luzie. Wszyscy doskonale się bawili podczas turnieju „Kocham cię, szkoło”. Naprzeciw siebie stanęła drużyna nauczycieli i pracowników szkoły oraz drużyna uczniów. Zadania dla nich przygotowane były bardzo różne – w pierwszej konkurencji musieli się wykazać znajomością szkoły. Potem zawodnicy układali z liter wyrazy, a później bawili się w kalambury. Innym zadaniem było odgadywanie kim są na podstawie pytań zadawanych przeciwnikom, a całą zabawę zakończyły licytacje, w których drużyny musiały powiedzieć jaki procent uczniów lubi chodzić do szkoły oraz ile procent uczniów nigdy nie ściągało na sprawdzianie. Sprawdziliśmy też czy zawodnicy znają tytuły polskich piosenek w rundach muzycznych.  

Zabawy i śmiechu było co niemiara. Ostatecznie w rywalizacji zwyciężyła drużyna uczniów, która w nagrodę otrzymała dyplom i gromkie brawa od publiczności. Potem wysłuchaliśmy piosenki, posłuchaliśmy życzeń pani dyrektor Aldony Ginter oraz Wójta Gminy pana Jacka Karmińskiego.

Nie da się ukryć, że spotkanie dostarczyło nam wielu pozytywnych emocji. Czekamy na następne, aby nauczyciele mogli się odegrać – taki właśnie mają zamiar.

Sabina Wagner

den2018

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.