foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 19 listopada 2018r. dwoje uczniów naszej szkoły – Sonia Samelczak i Maciej Stachowiak z klasy VIIIb wzięło udział w Regionalnym Konkursie „Między biologią a chemią”, który odbył się w II liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Konkurs ten połączony był z prezentacją prac badawczych oraz z pokazem doświadczeń chemicznych. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, szczególnie Maciej Stachowiak, który zajął I miejsce w kategorii klas VIII.

Wielkie gratulacje!

Maria Pawełkiewicz

chemiapawelkiewicz

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.