foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W ten przedświąteczny czas w naszej szkole odbyła się zbiórka charytatywna. Polegała ona na włączeniu się naszej szkoły do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Leszczyńskiego Banku Żywności. Stowarzyszenie to, w tym roku, wspiera osoby starsze i samotne. To dla nich zbieraliśmy chemię gospodarstwa domowego i środki czystości. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie odpowiedzieli na wezwanie o pomoc. W akcji wzięło udział ponad 30 osób. To miło wiedzieć, że nie jesteśmy zapatrzeni tylko w siebie i mamy otwarte serca na potrzeby innych. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy nie pozostali obojętni i przekazali dary serdecznie dziękujemy. W ostatnich dniach uczniowie klasy VII A, pod okiem pani J. Sędłak i pani M. Matukiewicz, posegregowali i spakowali wszystkie dary. Dnia 18 grudnia 2018 roku zostały one odebrane przez pracowników Stowarzyszenia Banku Żywności. Ciesząc się radosnym czasem świąt miło będzie nam pomyśleć, że gdzieś tam w domach osób starszych i samotnych, do których trafiły nasze dary, również będzie radość i szczęście.

Justyna Sędłak, Maria Matukiewicz

mm

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.