NAGRODA DLA ŁUKASZA Z KLASY II B W KONKURSIE PLASTYCZNYM "USKRZYDLIĆ SŁOWA"

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W Rydzynie wręczono nagrody w konkursie plastycznym „Uskrzydlić słowa”, zorganizowanym przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Rydzynie.

Konkurs plastyczny to część programu profilaktycznego zorganizowanego w roku szkolnym 2018/2019 przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Rydzynie, adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu leszczyńskiego.

Celem konkursu oprócz dalszego rozwijania i promowania zdolności i pasji artystycznych uczniów było przedstawienie indywidualnych wizji na zadane tematy: „Mój kolega/koleżanka – mój przyjaciel/przyjaciółka” (klasy I-III), „Razem możemy więcej” (klasy IV-VI) i „Mam inne zdanie niż ty, ale nie jesteś moim wrogiem (klasy VII-VIII i III gimnazjum). Komisja konkursowa oceniła ok. 60 prac uczniów z ok. 20 szkół w powiecie leszczyńskim.

Pierwsze miejsce wśród klas I-III zajął Bartosz Giera ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie, przed Oskarem Sadowskim (SP w Pawłowicach) i ŁUKASZEM WADOWCEM (ZESPÓŁ SZKÓŁ LIPNO). Wśród klas IV-VI pierwsze miejsce przyznano duetowi Filip Zalisz i Nikodem Wolniczak (SP Włoszakowice), przed Edytą Pędziwiatr i Maksymilianem Kasztelanem (SOSW Rydzyna) i Joanną Jakubowską i Oliwią Jankowską (SP Pawłowice). W grupie najstarszej pierwszym miejscem uhonorowano prace Michaliny Ossowskiej i Natalii Maćkowiak (SOSW Rydzyna), a drugim - Arkadiusza Dudkowiaka i Michała Pindora (Gimnazjum Pawłowice).

Na podsumowanie konkursu do siedziby SOSW Rydzyna przybyli nagrodzeni uczniowie wraz rodzicami i dyrektorami szkół podstawowych powiatu leszczyńskiego. Nagrody i dyplomy wręczali starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz dyrektor PPP-P w Rydzynie Ewa Rosolska.  Uczniowie i dyrektorzy szkół zapoznali się także z ofertą edukacyjną placówek prowadzonych przez powiat leszczyński – Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie i Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie.

Tekst i foto: www.powiat-leszczynski.pl

rydzynaewa

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.