PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA W DOMU OPIEKI „SENIOR” W MÓRKOWIE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 10 grudnia 2019 roku grupa wolontariuszy z naszej szkoły z klas VII a, VII b, VIII a i VIII b wraz z panią Iwoną Lorenc – Zimniak oraz panią Olgą Jankowską udała się z wizytą do podopiecznych Domu „Senior” w Mórkowie, by złożyć życzenia świąteczne, ale przede wszystkim spędzić czas na wspólnej rozmowie. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego kolędowania. Każdy z mieszkańców domu opieki otrzymał kartkę z życzeniami, własnoręcznie wykonaną przez naszych uczniów. Miłym prezentem były również „świąteczne skrzaty” uszyte przez panią Anetę Rychlik oraz jej córkę Darię, które stały się elementem dekoracji Domu „Senior”. Czas spędzony w mórkowskim domu opieki był dla naszych wolontariuszy, jak i dla podopiecznych czasem pełnym wzruszeń, ale i radości ze wspólnego spotkania. Mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy.

                                                                                                     Olga Jankowska

                                                                                                       Iwona Lorenc - Zimniak

morkowosenior

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.