UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA DESKACH TEATRU MIEJSKIEGO W LESZNIE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W Teatrze Miejskim trwają próby do koncertu ''Chwytaj Dzień”, który poświęcony jest pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Najbardziej znane piosenki z repertuaru zmarłego kompozytora wykonuje Robert Rozmus. Oficjalna premiera koncertu odbędzie się 12 lutego o godz. 19:00. 

U boku sławnego piosenkarza wystąpią również uczniowie z naszej szkoły, którzy szlifują swoje talenty muzyczne w sekcji wokalnej w GOK-u w Lipnie. Tak wspaniałą muzyczną przygodę przeżyją i zaprezentują się na deskach teatru: GABRIELA STEFANISZYN, ZUZANNA LIPKA, JULIA KUBIAK, ZOFIA GORCZYCA, MARIANNA WYSOKIŃSKA, AMELIA MUELLER i rodzeństwo ZOFIA i JAN JANKOWSCY. Wystąpią oni podczas trzech spektakli „Chwytaj Dzień”, w dniach od 12 – 14.02.2020r. o godz. 19.00 w Teatrze Miejskim w Lesznie. Spieszcie się zakupić bilet, bo widownia prawie zapełniona. Trzymamy kciuki.

Izabela Kaczmarek

erasmus

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.