LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA W PIŁCE SIATKOWEJ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Srebrny medal chłopców w Leszczyńskich Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej.


W dniu 24 stycznia 2020 roku w Drobninie odbyły się Leszczyńskie Igrzyska Dzieci w siatkówce chłopców z powiatu leszczyńskiego. Zwyciężyli uczniowie SP Drobnin,  drugie  miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły  a trzecie miejsce zdobyła szkoła z Brenna.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Adam Janowicz, Maciej Juskowiak, Kacper Szkucik, Cezary Witowski, Stanisław Gorczyca, Cezary Tęgi, Dorian Paluszak, Wojciech Skrzypczak, Kajetan Szkucik, Wojciech Wieczorek.

 

darek2 

III miejsce chłopców w Leszczyńskich Igrzyskach Młodzieży w Piłce Siatkowej.


W dniu 20 stycznia 2020 roku w Drobninie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętych pojedynkach zajęła 3 miejsce. Turniej wygrała drużyna SP Pawłowice, na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Drobnina.

Naszą drużynę reprezentowali: Jan Adler, Dawid Markiewicz, Miłosz Szkucik, Kamil Schwarz, Mikołaj Marcinkowski, Bartek Adamczak, Mateusz Wadowiec, Mikołaj Dziamski, Wojtek Wojciechowski i Marcin Musielak.

Wszystkim uczniom reprezentujących naszą szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Dariusz Podgórski

darek1

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.