IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

         W dniu 21 lutego 2019 roku w Drobninie odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w mini siatkówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętych pojedynkach zajęła III miejsce. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: z Pawłowic, Wijewa, Drobnina i Lipna. Zawody rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”.

Naszą drużynę reprezentowali: Jan Adler, Dawid Markiewicz, Miłosz Szkucik, Kamil Schwarz, Cezary Witowski, Adam Janowicz, Krzysztof Witkiewicz, Mateusz Wadowiec, Grzegorz Waligóra i Mikołaj Dziamski.

         1 marca 2019 roku w Drobninie odbyły się Igrzyska Dzieci powiatu leszczyńskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt z rocznika 2006 i młodszych. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: z Osiecznej, Wijewa, Drobnina i Lipna. Zawody rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Po raz pierwszy na takim turnieju pojawił się zespół z Lipna. Dziewczęta grały bardzo dzielnie i z dużym zaangażowaniem. Wygrały wszystkie pojedynki i zajęły I miejsce w zawodach. Nasze „złotka” awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Etap rejonowy odbędzie się 22 marca 2019r. w Nietążkowie.

Skład naszego zespołu: Zosia Markiewicz, Maria Antkowiak, Marika Krawczyk, Agata Kośmider, Kamila Kordus, Karolina Grześkowiak, Kasia Jakubiak, Patrycja Sołtysiak oraz Hanna Kamieniarz.

Dariusz Podgórski

siatka2019

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.