WITAJCIE W NASZEJ BAJCE… czyli DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 29 kwietnia 2019r. do Zespołu Szkół w Lipnie przybyło mnóstwo gości, a byli nimi przedszkolacy, którzy od września zasilą grono naszych uczniów. Wszystkich gości bardzo serdecznie powitała pani Dyrektor Aldona Ginter. Dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość zwiedzenia szkoły, poznali jej ciekawe zakamarki, obejrzeli: sale lekcyjne, gimnastyczne, pracownię komputerową, świetlicę, bibliotekę i inne pomieszczenia.

Przyszli wychowankowie mogli poczuć klimat naszej szkoły, bowiem aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach i zajęciach rozrywkowo-dydaktycznych, między innymi: w doświadczeniach chemicznych przygotowanych przez opiekunki Klubu Młodego Odkrywcy, rozwiązywali łamigłówki oraz układali puzzle, poznali ciekawostki z dziedziny fizyki, geografii, uczestniczyli w zajęciach plastycznych oraz zajęciach sportowych z kolorową chustą Klanzy.

Na rodziców przyszłych pierwszoklasistów czekały również panie pedagog i psycholog, które opowiadały o swojej pracy. Czas mijał bardzo szybko, a przyszli uczniowie i ich rodzice mogli się przekonać, że nasza szkoła jest bardzo przyjazna dziecku i sprzyja jego rozwojowi na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia we wrześniu!

otwarcie2019

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.