CZAS W DROGĘ…czyli uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 19.06.2019 odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz rodzice i uczniowie. Podziękowania i życzenia udanych wakacji złożyła wszystkim pani dyrektor Aldona Ginter. Swoje słowa skierowała także do zebranych Przewodnicząca Rady Gminy Lipno pani Joanna Płonka. Uroczystość podzielona została na dwie części: najpierw swoje świadectwa i nagrody odebrali uczniowie klas 1-6, a następnie uczniowie klas siódmych oraz kończący naszą szkołę ósmoklasiści i gimnazjaliści.

Zakończenie roku to moment, w którym możemy podsumować całoroczną pracę i nagrodzić tych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a swoim zachowaniem dawali przykład innym. Wyróżnieni uczniowie odebrali na scenie swoje nagrody i świadectwa. Tytuł „Małej Sowy” zdobyła w tym roku uczennica klasy trzeciej Marta Łatka. Tytuł i statuetkę „Złotej Sowy” otrzymali: Zuzanna Ruta, Aleksandra Walkowska, Jakub Jankowski, Maciej Stachowiak.

Nagrodę Rady Pedagogicznej przyznano Maciejowi Stachowiakowi.

We wtorek 18.06.2019 nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i zawodach, angażowali się w różne działania szkoły i pracowali w kołach zainteresowań. Na koniec swoje świadectwa ukończenia szkoły podstawowej otrzymali uczniowie klas ósmych, którzy żegnając się ze szkołą, złożyli uroczyste ślubowanie. Nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru szkoły podstawowej uczniom klas siódmych.

Uroczystość uświetnił także pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Ernesta Welsanta z partnerką.

Następnie uczniowie rozeszli się do klas, aby odebrać świadectwa oraz pożegnać się z wychowawcami i rówieśnikami.

Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Wszystkim życzymy więc udanego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.

Ewelina Zajdel -Klara

W tym szczególnym dniu nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli kończących pracę w naszej szkole: dla pani MAŁGORZATY ADAMCZAK - nauczycielki matematyki, dla pana BARTOSZA GROBELNEGO – polonisty, który od 1.09.2019r. rozpocznie pracę w Szkole Podstawowej w Goniembicach, dla pana JAROSŁAWA ZIELONKI – nauczyciela wf-u, który wygrał konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach i dla pana MARKA MAJCHRZAKA, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Serdecznie dziękujemy!!!

czas2019

koniec2019

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.