Ach, ci chłopcy! O Dniu Chłopca w klasie IV c

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W tym roku Dzień Chłopca przypadał w sobotę, ale w klasie IVc świętowaliśmy już w piątek 29.09. Męska część klasy do ostatniej chwili nie miała pojęcia, co przygotowały dla nich ich koleżanki.

Przygotowania do święta trwały przez cały tydzień. Dziewczynki – w tajemnicy przed swoimi kolegami – przygotowały paczuszki z niespodzianką, w której znalazło się coś słodkiego i coś praktycznego.

Uroczystość Dnia Chłopca przypadła w imieniny Michała, który poczęstował kolegów i koleżanki cukierkami. Odśpiewaliśmy mu „sto lat” i złożyliśmy życzenia.

Każdy z chłopców otrzymał dyplom, własnoręcznie przygotowany przez ich koleżanki. Jednak…, żeby nie było za łatwo, chłopcy musieli odgadnąć, która z nich jest jego autorką.

Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Godzina, podczas której świętowaliśmy Dzień Chłopca minęła niepostrzeżenie, ale mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci dzieci. :)

Dziękuję mamom, które włączyły się w akcję, a w szczególności p. Marzenie Urbaniak, która przygotowała fantastyczny tort i galaretki oraz pełniła funkcję fotografa.

 Katarzyna Zmysłowska

 fot. M. Urbaniak

chlopcy4c

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.