SZANUJĘ, WIĘC NIE HEJTUJĘ !!!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

                 6 lutego jest Dniem Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przebiega pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Jest to na tyle ważny temat, że nie pozostaje obojętny w naszej szkole. Profilaktyczne działania i edukacja naszych uczniów na temat niebezpieczeństw w sieci jest częstym tematem, zarówno na zajęciach wychowawczych, jak i na lekcjach przedmiotowych. Efektem tych działań jest między innymi gazetka ścienna na korytarzu naszej szkoły, którą wykonali uczniowie klas VI – plakaty przedstawiające zalety i wady Internetu.

W środę wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali symboliczne naklejki zachęcające do bezpiecznego korzystania z Internetu.

Niech w naszych domach i szkole każdy dzień będzie Dniem Bezpiecznego Internetu, bo:

Internet szanuję, więc nie hejtuję !

uczniowie klas VI

iwona1

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.