XXXIV BIEG SYLWESTROWY W LESZNIE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Siedem dziewczynek z naszej szkoły z klasy 1b: Karolina, Marysia, Julka, Nadia, Zuzia, Julka, Oliwia i jedna uczennica z klasy 4a: Gabrysia miało okazję, w sobotę 29 grudnia, uświetnić podsumowanie XXXIV Biegu Sylwestrowego organizowanego przez 4.Zielonogórski Pułku Przeciwlotniczy i Stowarzyszenie „Grot” w Lesznie. Było to dla nas ogromne wyróżnienie i promocja naszej szkoły. Występowałyśmy przed najlepszymi biegaczami, ale również przed przedstawicielami władz powiatu, Leszna i wójtem naszej gminy, a wychowawczyni pani Izabela Kaczmarek i trenerka pani Kinga Stachowiak otrzymały podziękowania od dowódcy 4.Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego płk. dr Mirosława Szweda, który był zachwycony występem tanecznym naszych uczennic i zapraszał nas na kolejny bieg w przyszłym roku.

Izabela Kaczmarek, Kinga Stachowiak, Jarosław Zielonka

biegsylwestrowy2018

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.