WIECZÓR FILMOWY DLA NAJMŁODSZYCH

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Nasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny - to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego.

Z tego właśnie powodu, z inicjatywy nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej: pani Katarzyny Frach, Izabeli Kaczmarek, Weroniki Adamiak, Natalii Ornoch oraz pani Sabiny Wagner, w piątek, 11 stycznia 2019r., tuż przed feriami, został zorganizowany WIECZÓR FILMOWY dla uczniów klas I-III.

O godzinie 17.00 zaopatrzeni w karimaty, poduszki, przytulanki i inne przedmioty pozwalające wygodnie oglądać film, uczniowie udali się do sal lekcyjnych, które zamieniły się w sale kinowe, gdzie odbyły się projekcje filmów „Paddington 2”, „Vaiana - skarb oceanu”, „Zakochany wilczek”. Aby uczniowie poczuli się jak w prawdziwym kinie nie mogło zabraknąć popcornu, a w przerwie uczniowie mieli okazję posilić się smakowitą pizzą i lepiej się poznać rozmawiając na wszelkie tematy. Dobra zabawa i integracja trwały aż do 20.00. Wychodząc ze szkoły wielu uczniów już pytało, kiedy następny tak wspaniały wieczór w szkole.

Organizatorki: K.Frach, I.Kaczmarek, W.Adamiak, S.Wagner, N.Ornoch

kino2019

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.